Форма обратной связи Заява на підключення Закрыть
Інформація: (096)650-44-40
Тех. підтримка: (066)783-46-50
E-mail: support@hause.net.ua
HauseNET

Наша компанія

Компанія HauseNET надає послуги у сфері швидкісного доступу до мережі Інтернет на Броварському ринку телекомунікацій вже понад 5 років.

Завдяки злагодженому колективу молодих спеціалістів та високоякістному сервісу нам вдалось завоювати довіру більш ніж 1000 користувачів.

Наші оптоволоконні мережі збудовані на доступній і еффективній PON архітектурі, що гарантує високу швидкість та стабільність наших мережевих каналів, зберігаючи при цьому низьку вартість підключення та підтримки для наших абонентів.

HauseNET використовує тільки сучасне та якісне обладнання, що гарантує майбутнє зростання не тільки мережі, але й швидкості та пропускної спроможності.

Наша мережа постійно зростає, тому якщо ви знаходитесь поза зоною покриття - це ще не новини для поганого настрою. Ми зможемо обсудити можливість підключення в залежності від дистанції до найближчіх вузлових пунктів нашої інфраструктури.

Додаткову інформацію ви зможете отримати за одним з телефонів інформаційної підтримки, або після заповнення веб-форми на сторінці "контакти".